خدمات دکتر سیـماثنایـی

ماموریت ما ارائه خدمات بهداشتی دندان با کیفیت بالا است. از جمله خدمات ما در مطب دندان پزشکی رفع پوسیدگی دندان، ترمیم دندان های شکسته، عصب کشی و پرکردن حفره های دندان است، ما همیشه تلاش می کنیم تا مشکلات دندان ها و لثه ها را بدون قضاوت تشخیص و درمان کنیم، همچنین توصیه ها و دستورالعمل هایی را در مورد مراقبت از دندان ها، لثه ها و انتخاب های رژیم غذایی که بر سلامت دهان تأثیر می گذارد ارائه می دهیم، ما قویاً معتقدیم که پیشگیری بهتر از درمان است. به همین دلیل همیشه در تلاشیم تا از پیشرفت های صنعت دندان پزشکی به روز بمانیم.

خدمات دندانپزشکی دکتر سیماثنایی


تماس با ما

خدمات اصلاح طرح لبخند شامل:

این روش درمانی اختیاری است و مطابق با خواسته های فرد انجام می شود، در اصلاح طرح لبخند به استثنای سفید کردن دندان، تمام آسیب های دندانی اصلاح می شود و یک فرآیند کلی است و ترمیم کامل روی همه دندان ها انجام می شود. اصلاح طرح لبخند باید برای اصلاح بافت لثه، ظاهر دندان، عرض دندان، فاصله دندان، لب ها انجام شود و تمامی این اجزا برای ایجاد لبخندی زیبا ترمیم شوند و با درمان های مختلف قابل انجام است. یکی از راه های پی بردن به اینکه چه درمانی بر اساس میل فرد انجام می شود این است که از او بپرسیم از چه ویژگی هایی از دندان هایش راضی نیست و می خواهد بر اساس آن اصلاح و درمان شود.

خدمات لمینت دندان شامل:

لمینت دندان پوسته ای نازک است که بر اساس نیاز فرد توسط مواد رنگی دندان بیمار طراحی می شود. این پوسته ها به منظور تغییر رنگ، شکل، اندازه یا طول دندان ها و بهبود ظاهر آن ها به سطح جلویی دندان ها چسبانده می شوند. لمینت ساخته شده از لایه های نازک چینی مختلف که با مینای دندان طبیعی و لایه چسبنده جایگزین می شوند میباشد. بر خلاف تصور عموم، برای ساخت لمینت چینی نیازی به تراشیدن دندان نیست و در صورت انتخاب روش درمانی مناسب توسط دندانپزشک مجرب، تنها مقدار خیلی کم از دندان برای جاسازی لمینت ها بدون آسیب به دندان طبیعی استفاده می شود. در کنار جنبه زیبایی، عملکرد صحیح لمینت دندان نیز حائز اهمیت است و چسبندگی صحیح و قوی دندان های طبیعی و لمینت چینی ضروری است.

خدمات ونیر کامپوزیت دندان شامل:

ونیر دندان لایه‌هایی‌ از روکش هستند که‌ متشکل‌ از مواد همرنگ دندان می باشند وبه منظور اصلاح رنگ دندان، ترمیم موضعی، کاربرد زیبایی و یا رفع عیوب دندانی مورد استفاده‌ قرار می گیرند. در ونیر کامپوزیت بدون تراش از یک ماده ترمیم همرنگ دندان استفاده می شود و این ماده روی سطح دندان قرار داده شده و توسط دندانپزشک فرم داده می شود.

خدمات بلیچینگ دندان شامل:

بلیچینگ دندان یکی از محبوب ترین درمان های دندانپزشکی زیبایی است که روشی سریع و مقرون به صرفه برای افزایش لبخند زیباتر میباشد. لبخند زیباتری می خواهید؟ بلیچینگ به دو صورت انجام میشود: بلیچینگ دندان در مطب یا بلیچینگ دندان در منزل. در هر دو مورد دندان از مواد سفید کننده مبتنی بر پراکسید استفاده می شود. بلیچینگ دندان در منزل حاوی 3٪ تا 20٪ از مواد استفاده میشود، اما بلیچینگ دندان در مطب حاوی 15% تا 43% از مواد سفیدکننده دندان است. به طور کلی، هر چه مواد مدت زمان بیشتری روی دندان هایتان قرار بگیرد، دندان های شما سفیدتر می شوند. البته به این نکته باید توجه کرد ماندن ژل برای مدت طولانی تر باعث کم آبی دندان و افزایش حساسیت دندان می شود و باید تحت نظر پزشک انجام شود.

خدمات ایمپلنت دندان شامل:

ایمپلنت دندان یک راه حل طولانی مدت و عالی برای جایگزینی دندان های از دست رفته یا دندان های خراب است. از دست دادن دندان ها می تواند بر نحوه غذا خوردن و صحبت کردن شما تأثیر بگذارد که این موضوع باعث میشود اعتماد به نفس شما از بین برود. ایمپلنت دندان یک پیچ تیتانیومی است که مستقیماً در استخوان فک شما قرار می گیرد و جایگزین ریشه دندان از دست رفته شما می شود. پس از نصب، استخوان اطراف ایمپلنت شما به تدریج به آن جوش می‌خورد و ایمپلنت را محکم در جای خود نگه می‌دارد. سپس یک دندان مصنوعی (تاج یا دندان مصنوعی) در بالای ایمپلنت نصب می شود. دندان مصنوعی از نظر شکل، اندازه و رنگ مشابه دندان های طبیعی شما است، به این معنی که ایمپلنت دندان به طور طبیعی با سایر دندان ها ترکیب می شود.

خدمات ارتودنسی شامل:

درمان ارتودنسی روشی برای صاف کردن یا حرکت دادن دندان ها برای بهبود ظاهر دندان ها و نحوه عملکرد آنهاست. همچنین می‌تواند به مراقبت طولانی‌مدت از سلامت دندان‌ها، لثه‌ها و مفاصل فک‌تان کمک کند. ممکن است فکر کنید که صاف کردن دندان‌هایتان فقط فواید زیبایی دارد، اما این واقعیت را باید در نظر بگیرید تمیز کردن دندان‌های کج ممکن است سخت‌تر باشد، که می‌تواند منجر به پوسیدگی دندان یا بیماری شود. دندان‌هایی که به درستی روی هم قرار نمی‌گیرند می‌توانند جویدن را سخت‌تر کنند و منجر به سردرد، درد شانه یا کمر و حتی اختلالات مفصل گیجگاهی فکی شود.

ارتودنسی دندان در مشهد
٦٩٦ ٠٨٨ ٣٦ - ٠٥١