5/5 - (6 امتیاز)

لمینت دندان در مشهد

ساکن شهر مشهد هستید اما نمی توانید کلینیک دندان پزشکی برای لمینت دندان در مشهد را پیدا کنید؟ آیا می دانید لمینت دندان چیست؟ آیا از مراقبت های بعد از لمینت دندان خبر دارید؟ اگر جواب سوال های خود در خصوص لمینت دندان را نمی دانید و هیچ اطلاعاتی در این مورد ندارید؛ پیشنهاد ما به شما این است که ادامه این مقاله را از دست ندهید. در این مقاله به اطلاعات مفیدی در مورد لمینت دندان در مشهد دست خواهید یافت.

رزرو نوبت مشاوره: 09356884008 ارسال پیام در واتساپ

برای لمینت دندان در مشهد نباید هیچ نگرانی داشته باشید چرا که این شهر به سبب وسعت و جمعیت زیادی که در خود جای داده است؛ دارای کلینیک های دندان پزشکی متعددی می باشد. این کلینیک ها کار لمینت دندان شما را با بهترین قیمت و در عین حال با کیفیت بالا و مطلوب انجام می دهند. بنابراین با توجه به خدمات دندان پزشکی هیچ دغدغه ای بابت لمینت دندان در مشهد نداشته باشید؛ و با خیالی آسوده مروارید های با ارزش وجودتان را در اختیار دندان پزشکان ماهر این شهر بسپارید.

لمینت دندان در مشهد

لمینت دندان در مشهد

لمینت دندان در مشهد

به سبب زیبایی که دندان به چهره هر شخص می دهد، بسیاری از افراد به دنبال زیبا کردن دندان های خود به روش های مختلف می باشند. همین استقبال مردم از عمل های زیبایی دندان باعث شد تا هر روزه شاهد متد های جدیدی از عمل زیبایی دندان باشیم. این عمل های زیبایی خود به چند دسته مختلف تقسیم می شوند؛ که لمینت دندان در مشهد را می توان مهم ترین و در عین حال پرطرفدارترین آن ها دانست.

لمینت دندان در مشهد، نوعی عمل زیبایی دندان است که در آن از روکش های سفیدی برای پوشاندن زردی دندان ها استفاده می شود. این روکش ها باعث می شوند تا سایز دندان های یک اندازه شوند و همه آن ها نیز به یک مقدار سفید شوند. در واقع خدمتی که لمینت به افراد مختلف می کند یک مورد خارج از تصور می باشد؛ چرا که سال هاست بسیاری از افراد به دلایل مختلفی مانند زردی، خرابی و.. دندان هایشان لبخند زدن را فراموش کرده اند. این عمل زیبایی اما باعث شد تا افراد آشتی دوباره ای با لبخند زدن داشته باشند.

اگر قصد لمینت دندان در مشهد را دارید، در ابتدا نیاز است تا با دندان پزشک خود در این مورد مشورت داشته باشید؛ چرا که دندان پزشک شما بنا بر جنس و میزان خرابی دندان هایتان توصیه های متفاوتی را برایتان خواهد داشت.

ممکن است مشورت با افرادی که از خدمات لمینت دندان در مشهد استفاده کرده اند، شما را گمراه کند و توصیه های اشتباه برایتان داشته باشند. فواید لمینت دندان یکی از نکات جا افتاده ای که هیچ دندان پزشکی در خصوص آن صحبت نمی کند، همین موضوع باعث شده تا عمده افراد این تصور را داشته باشند که لمینت تنها جنبه زیبایی برای دندان ها را دارد.

لمینت دندان در مشهد ۱

لمینت دندان در مشهد ۱

خدمات لمینت دندان در مشهد

با لمینت دندان در مشهد علاوه بر داشتن دندان هایی زیبا، می توانید عیوب و یکسان نبودن دندان های خود را نیز از دید سایرین پنهان کنید. یکی از فواید لمینت کردن دندان ها همین موضوع پنهان کردن ایرادات دندان می باشد. علاوه بر این لمینت باعث می شود تا قدرت و مقاومت دندان در برابر عوامل خارجی زیاد شود. این تنها چند مورد از فواید خدمات لمینت دندان در مشهد می باشد. هستند افرادی که به سبب مجهز بودن کلینیک های دندان پزشکی در مشهد؛ و همچنین دندان پزشکان متخصص و ماهر از سایر شهرها برای انجام لمینت به این شهر مراجعه می کنند.

پیشنهاد مطالعه: بلیچینگ دندان در مشهد

مراحل لمینت دندان در مشهد

دندان پزشکانی که کار لمینت دندان در مشهد را انجام می دهند، عموما به مراجعه کنندگان خود مراحل کار را یادآور می شوند؛ تا این افراد بدانند دقیقا فرایند لمینت دندان به چه صورت خواهد بود. همانطور که در قسمت بالاتر به آن اشاره شد اولین مرحله از لمینت در مشهد را می توان مشورت با دندان پزشک متخصص دانست. دندان پزشک با معاینه و بررسی دندان های شما به این موضوع پی می برد که آیا لمینت برای شما مناسب است یا خیر. دندان پزشک با گرفتن یک نمونه عکسبرداری زیبایی، سعی می کند تا چهره شما بعد از انجام این عمل زیبایی را شبیه سازی کند.

مرحله دوم از لمینت دندان در مشهد را می توان آماده سازی دندان برای لمینت دانست. از آن جایی که لمینت قرار است جایگزین مینای دندان شود؛ پس نیاز است تا مقدار کمی از مینای دندان ها برداشته شود تا جا برای گذاشتن لمینت باز شود. برخی ممکن است با شنیدن این جمله دچار ترس شوند اما جای نگرانی نیست مقدار مینای دندانی که قرار است از دندان های شما تراشیده شود بسیار اندک است و برابر با ضخامت روکش لمینت می باشد. بعد از انجام این کار دندان پزشک قالبی از دندان های شما را ایجاد می کند و برای ساخت لمینت سفارشی دندان های شما؛ آن را به آزمایشگاه ارسال می کند. مدت زمان مورد نیاز برای ساخت این قالب 2 تا 4 هفته است.

مرحله آخر لمینت دندان در مشهد ، قرار دادن این قالب بر روی دندان های شما است؛ اما دندان پزشک قبل از چسباندن دائمی این قالب بر روی دندان های شما، آن را بررسی کرده تا متناسب ترین حالت را بیابد و کار لمینت دندان شما را به پایان برساند.

لمینت دندان در مشهد ۲

لمینت دندان در مشهد ۲

قیمت لمینت دندان در مشهد

اطلاع داشتن از قیمت لمینت دندان در مشهد یکی از مهم ترین مواردی است که هر شخصی دوست دارد آن را بداند. قیمت لمینت دندان در مشهد، بنا بر خدماتی که دندان پزشکان این شهر ارائه می دهند؛ متغیر است. معمولا برای تعیین قیمت مواردی مانند؛ مقدار مواد به کار رفته، نوع مواد به کار رفته، تغییراتی که رو هر دندان اعمال می شود و… تاثیر گذار است.

رزرو نوبت مشاوره: 09356884008 ارسال پیام در واتساپ

چطور می توان به نمونه کارهای لمینت دندان در مشهد دسترسی داشت؟

دیدن نمونه کارهای لمینت دندان در مشهد ، یکی از مهم ترین موارد برای افرادی است که می خواهند در این شهر دندان های خود را لمینت کنند. دیدن نمونه کارها باعث می شود تا شخص بتواند به تجربه و مهارت دندان پزشک پی ببرد و تصمیم گیری انجام دهد.

برای داشتن لبخندی زیبا باید هزینه کرد. از آن جایی که لمنیت دندان عملی دائمی است و هر لحظه امکان تغییر آن وجود ندارد؛ پس تنها قیمت لمینت دندان در مشهد را معیار قرار ندهید. در این خصوص باید کیفیت کار دندان پزشک را معیار قرار دهید، تا از نتیجه کارتان راضی باشید.

اگر قصد لمینت دندان در مشهد را دارید؛ کافیست همین الان با ما تماس بگیرید و داشتن دندان هایی همچون برف را تجربه کنید.

لمینت دندان در مشهد

لمینت دندان در مشهد یک پوسته نازک است که توسط مواد سفارشی همرنگ دندان طراحی شده است . این پوسته‌ها به سطح جلویی دندان‌ها چسبانده می‌شوند تا شکل، اندازه، رنگ و ظاهر کلی دندان‌ها را بهبود بخشند. لمینت دندان در مشهد پوسته ای نازک است که بر اساس نیاز فرد توسط مواد رنگی دندان طراحی می شود. این پوسته ها به سطح جلویی دندان ها چسبانده می شوند تا رنگ، شکل، اندازه یا طول آن ها تغییر کند و ظاهر دندان ها بهتر و زیباتر شود.

لمینت دندان در مشهد

لمینت دندان در مشهد

مزایای لمینت دندان در مشهد

 • لکه های دندانی
 • شکستگی، ساییدگی دندان‌ها
 •  دندان های ناهموار و نامرتب
 • فاصله بین دندان ها

1. روش های معمولی برای سفید کردن دندان ها دیگر نمی توانند لکه ها را پاک کنند. اما لمینت دندان در مشهد می تواند بسیار کمک کننده باشد و لکه های دندان را بپوشانند.

2. شکستگی، ساییدگی دندان‌ها: اینجاست که لمینت در مشهد می توانند یک راه حل سریع باشند. لمینت ها میتوانند شکستگی یا هر نوع آسیبی را پنهان کند.

3. لمینت دندان در مشهد همچنین می توانند دندان های ناهموار و نامرتب را ترمیم کنند.

4. لمینت دندان در مشهد همچنین می توانند فاصله بین دندان ها را از بین ببرند. این شکاف ها می تواند منجر به جابجایی دندان و زوال استخوان فک شود. قرار دادن لمینت روی دندان ها می تواند آن شکاف های کوچک را ببندد. این روش می تواند از بروز مشکلات بیشتر دندانی جلوگیری کند.

لیمنت دندان میتواند با رنگ طبیعی دندان مطابقت داشته باشند. بیماران حتی می توانند سطح سفیدتری از لمینت دندان در مشهد را انتخاب کنند. ماندگاری لمینت دندان دائمی است و دیگر نیازی به تغییر شکل نیست.

پیشنهاد مطالعه: ونیر کامپوزیت در مشهد

لمینت دندان

لمینت دندان برای افرادی مناسب است که می خواهند عیوب جزئی دندان را پنهان کنند و با اعتماد به نفس لبخند بزنند. هدف اصلی بهبود ظاهر زیبایی دندان ها است. لمینت دندان شبیه دندان‌های طبیعی به نظر می‌رسند، بنابراین تشخیص آن‌ها دشوار است. لمینت دندان یک گزینه مناسب برای افرادی است که لثه ها و دندان های سالمی دارند.

دلایل رایج برای انجام لمینت دندان:
 1. دندان های شکسته یا ترک خورده
 2. دندان های زرد یا لکه دار
 3. فاصله بین دندان ها
 4. دندان های کج با شکل عجیب و غریب یا پوسیده شده
 5. دندان های کوچک یا ناهموار

سوالات متداول لمینت دندان در مشهد | دکتر سـیمـا ثنایـی

1آیا لمینت های دندان دائمی هستند یا می توان آنها را برداشت؟
لمینت ها به عنوان یک درمان دائمی دندان محسوب می شوند، زیرا تا 15 سال ماندگاری دارند. از آنجایی که لمینت یک گزینه دائمی برای ترمیم و زیبایی دندان هستند، برای کسانی که این گزینه را انتخاب میکنند، مهم است که به طور کامل اطلاعات کافی در مورد لمینت دندان داشته باشند.
2 آیا مراقبت از لمینت ها پس از قرار دادن روی دندان ها آسان است؟
مراقبت مناسب از لمینت ها الزام خاصی ندارد. تنها چیزی که برای افرادی که روی دندان های خود لمینت دارند، لازم است این است که بهداشت را با مسواک زدن و نخ دندان کشیدن حداقل دو بار در روز رعایت کنند.
3ماندگاری لمینت های دندان چقدر است؟
لمینت های دندان معمولاً 7 تا 15 سال دوام می آورند و پس از آن باید تعویض شوند. لمینت های دندان محکم هستند و با مراقبت مناسب بین ۷ تا ۱۵ سال عمر می کنند.
4برای دندان های زیر لمینت چه اتفاقی می افتد؟
موادی که برای چسباندن لمینت به دندان های شما استفاده می شود، برای دندان های طبیعی شما مضر نیست. این بدان معناست که چسباندن لمینت به دندان‌های شما آسیب نمی‌زند.
5آیا باید نگران لک شدن لمینت باشم؟
دلیل اینکه لمینت دندان مورد علاقه دندانپزشکان است این است که در برابر لکه مقاوم هستند. می‌توانید از چای، قهوه و سایر نوشیدنی‌هایی که احتمالاً باعث ایجاد لکه می‌شوند، لذت ببرید، بدون اینکه نگران لکه شدن لمینت دندان های خود باشید.
6فواید لمینت دندان چیست؟
لمینت دندان یکی از موثرترین درمان های زیبایی دندان هستند که از مواد محکم و بادوام ساخته شده اند که باعث ماندگاری طولانی مدت آنها می شود. لمینت جذابیت طبیعی دارد و مصنوعی به نظر نمی رسد. علاوه بر این، لمینت ها در برابر لکه مقاوم هستند و دوره نقاهت پس از درمان بسیار کم است. اگر به دنبال بهبود و زیبایی لبخند خود هستید لمینت دندان سرمایه گذاری عالی هستند.

لمینت دندان در مشهد چیست؟

لمینت دندان در مشهد یکی از روش های محبوب زیبایی دندان و اصلاح لبخند است. لمینت به پوشش های نازک و حساس سرامیک اطلاق می شود. دندانپزشک زیبایی برای پوشاندن و رفع مشکلات ظاهری، لمینت ها را روی دندان های بیمار قرار می دهد. لازم به ذکر است که لمینت های دندان عمدتاً برای اصلاح لبخند و بهبود استحکام دندان ها استفاده می شود. لمینت های دندانی برای رفع مشکلات ظاهری دندان می توانند مزایای زیر را داشته باشند:

 • پوشاندن و از بین بردن تغییرات ظاهری ناخوشایند (لک یا زردی دندان) روی سطوح دندان
 • پوشاندن دندان های شکسته و ترک خورده.
 • افزایش ضخامت دندان های نازک و شکننده برای بهبود استحکام دندان ها

مراقبت از لمینت دندان

مراقبت از لمینت دندان بسیار آسان است و باید با مسواک زدن و نخ دندان کشیدن معمولی آنها را به عنوان مینای اصلی دندان خود در نظر بگیرید. به طور معمول، دندانپزشک به شما توصیه می کند که از خمیر دندان غیر فلوراید استفاده کنید. یک هفته پس از لمینت دندان باید به دندانپزشک مراجعه کنید تا لمینت و واکنش دهان شما به لمینت بررسی شود. با وجود اینکه ممکن است در مورد لمینت ها مشکلی نداشته باشید، اما باید پس از یک هفته برای بررسی سلامت کلی دهان و دندان خود به دندانپزشک خود مراجعه کنید.

رزرو نوبت مشاوره: 09356884008 ارسال پیام در واتساپ

پس از انجام لمینت دندان چه کاری باید انجام دهم؟

پس از انجام لمینت دندان، لازم است در یک وقت ویزیت بعدی با دندانپزشک نحوه قرار گرفتن لمینت ها را ارزیابی کنید. دندانپزشک نحوه تعامل روکش ها با لثه های شما را بررسی می کند و توصیه هایی را برای تمیز کردن لثه یا دندان ارائه می دهد. نگهداری از لمینت دندان در مشهد به طور کلی ساده، اما مهم است. مانند دندان های طبیعی، باید تمیز نگه داشته شوند تا اطمینان حاصل شود که ظاهر بکر آنها تا مدت زمان طولانی حفظ شود.

در بعضی موارد، دندانپزشک استفاده از محافظ شب هنگام خواب را برای محافظت از لمینت دندان توصیه می‌کند، به خصوص اگر دندان‌های خود را به‌طور کلی به هم می‌سایید یا فشار می‌دهید، همچنین باید ویزیت های منظم برای چکاپ لمینت های دندان انجام دهید.

به طور کلی، می توانید انتظار بهبود فوری در ظاهر زیبایی دندان های خود و در نتیجه افزایش اعتماد به نفس داشته باشید. با این حال، حفظ سلامت دهان و دندان پس از انجام لمینت دندان مانند قبل ضروری و مهم است.

دکتر سیما ثنـایی

دندانپزشک زیبایی در مشهد

٠٥١٣٦٠٨٨٦٩٦


لمینت دندان در مشهد یکی از راههایی است که برای تغییر ظاهر دندان ها استفاده میشود، با لمینت، دندان ها رنگ روشن تری نسبت به قبل به خود میگیرد یا فضای خالی بین دندان ها پوشیده میشود. به طور کلی ظاهر بهتری به دهان و دندان ها می دهد. اگر در مورد لمینت دندان یا سایر خدمات دندانپزشکی زیبایی که دکتر سیما ثنایی ارائه می دهند سؤالی دارید، امروز با ما تماس بگیرید تا زمان مشاوره خود را تعیین کنید.

لمینت دندان در مشهد

لمینت دندان در مشهد نوعی روکش و گزینه ای محبوب در دندانپزشکی زیبایی است. به طور کلی لمینت دندان ها در حال حاضر بزرگترین گرایش در دندانپزشکی زیبایی هستند. لمینت دندان بسیار پوشش دهی بالایی دارند و می توانند به طور موثری هر گونه مشکل زیبایی مرتبط با دندان را استتار کنند.
لمینت موفق ترین روش های اصلاح لبخند است نتیجه لمینت دندان در مشهد اگر به درستی انجام شود بسیار طبیعی به نظر می رسد. از ابعاد گرفته تا رنگ، ما همه چیز را در نظر می گیریم تا لبخندی کاملاً جذاب به شما ارائه دهیم که زیبایی طبیعی شما را تکمیل کند.

قبل از انجام لمینت دندان در مشهدبعد از انجام لمینت دندان در مشهد

لمینت در مشهد معمولاً به دلایل زیبایی استفاده می شوند، آنها یک پوسته سفارشی هستند که از رزین چینی ساخته می شوند. لمینت دندان روی دندان‌های شما قرار می‌گیرند، مانند روشی که ناخن مصنوعی روی ناخن قرار می‌گیرد و ظاهر کلی دندان‌های شما را بهبود می‌بخشد. اگر دندان هایی دارید که به هر طریقی آسیب دیده اند، مانند پوسیدگی، لکه دار شدن یا دندان های بدشکل، لمینت دندان در مشهد قطعا روشی بی نظیر برای اصلاح لبخند شما هستند.

لمینت دندان رنگ، شکل و موقعیت دندان‌های شما را بهبود می‌بخشند و به شما کمک می‌کنند اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید. قبل از قرار دادن، ما سایه سفید مناسبی را برای مطابقت با دندان های فعلی شما انتخاب می کنیم، تا مطمئن شوید که لمینت دندان مناسب و طبیعی برای شما انجام میشود. لمینت دندان در مشهد راه‌حلی عالی برای مشکلات مختلفی هستند که ممکن است با دندان‌های خود داشته باشید و طبیعی، قوی و سالم به نظر می رسند.

پیشنهاد مطالعه: ایمپلنت دندان در مشهد

نحوه نگهداری از لمینت دندان به چه صورت است؟

اگرچه لمینت دندان شما از مواد مصنوعی ساخته شده اند، اما همچنان حفظ و نگهداری آنها در بهترین شرایط ممکن بسیار مهم است. لمینت دندان به دندان طبیعی شما متصل هستند و توسط لثه های شما احاطه شده اند، بنابراین بهداشت بسیار مهم است. دندان زیرین هنوز مستعد پوسیدگی است و لثه های شما هم می توانند تسلیم بیماریهای لثه شوند. نگهداری از لمینت دندان در مشهد شامل موارد زیر است:

 • دو بار در روز مسواک بزنید
 • نخ دندان کشیدن یک بار در روز
 • هر 3 ماه یکبار مسواک خود را تعویض کنید
 • مراجعه منظم به دندانپزشک
 • ترک سیگار
 • محدود کردن مقدار چای، قهوه و نوشیدنیهای رنگ دار برای جلوگیری از لک شدن (و در مواقعی که می خورید با آب بشویید)

بهداشت خوب برای همه بسیار مهم است، و پس از صرف زمان و هزینه بسیار برای لمینت دندان در مشهد، باید روی سلامت دهان خود محتاط باشید.

Dental laminate mashhadDental laminate mashhad ۱
لمینت دندان مشهد ۲لمینت دندان مشهد 1

لمینت دندان در مشهد در مقابل ونیر کامپوزیت؟

لمینت دندان در مشهد تفاوت های زیادی با ونیر کامپوزیت دارد. در حالی که هر یک از اینها راه حلی برای بهداشت دهان و دندان به صاف کردن دندان های کج و زیبایی دندان ها کمک می کند، این دو یکی نیستند. در زیر، ما نگاهی به تفاوت این دو با یکدیگر می اندازیم تا به بیماران کمک کنیم تا بهترین را برای سلامت دهان و دندان خود انتخاب کنند.

اصول ونیر کامپوزیت

اگر بیمار دارای دندان های کج با فاصله زیاد بین دندان ها باشد، باید ونیر کامپوزیت را امتحان کند. کامپوزیت یک راه حل انعطاف پذیر برای سلامت دهان و دندان است که بسیار موثر است و می تواند با دندان های اطراف ترکیب شود. تنها عاملی که ممکن است برخی افراد را در مورد ونیرهای دندان منفی بدانند این است که ممکن است نیاز به تراشیدن قسمت کوچکی از دندان داشته باشیم.

برداشتن قسمت کوچکی از دندان برای چسباندن روکش ها ضروری است. اگر بخشی از دندان تراشیده نشود، روکش‌ها بیشتر از دندان‌های طبیعی و به‌طور واضح به بیرون زده می شود و دندان ها و روکش ها به اندازه کافی به یکدیگر نمی چسبند.

لمینت دندان در مشهد

لمینت دندان در مشهد یک راه حل بهداشت دهان و دندان هستند، کامپوزیت به نسبت ضخیم هستند. اندازه کوچک لمینت ها بخش بزرگی از جذابیت آنها است. علاوه بر این، برای اعمال ونیر کامپوزیت مینای دندان کمی باید برداشته شود ولی برای لمینت نیازی به تراشیدن دندان نیست. این راه حل بهداشت دهان و دندان به همان اندازه مینیمالیستی است که دندان اساساً بدون تغییر است، مینای دندان دست نخورده باقی می ماند و ماندگاری بیشتری دارد.

نحوه تصمیم گیری بین دو نوع درمان

همیشه قبل از انجام هر نوع روش یا درمانی با دندانپزشک مشورت کنید. بیمار باید تمام اطلاعات موجود را بسنجید، جزئیات آن را برای سلامت منحصر به فرد دهان خود اعمال کند و درمانی را انتخاب کند که در نهایت برای بیمار منطقی‌تر باشد. اجازه ندهید که هزینه یک معامله شکن باشد. در حالی که هزینه درمان مهم است، نوع و کیفیت مراقبتی که فرد دریافت می کند باید مهم تر باشد. در صورت شک، برای راهنمایی به بهترین دندانپزشک زیبایی در مشهد مراجعه کنید.
آیا به ونیر کامپوزیت یا لمینت دندان در مشهد علاقه دارید؟ اگر به هر نوع راه حل بهداشت دهان و دندان نیاز دارید، همین امروز با ما تماس بگیرید تا یک قرار ملاقات تعیین کنید. ما می توانیم دندان های شما را به طور کامل اصلاح کنیم، سلامت دهان و دندان شما را تجزیه و تحلیل کنیم و به شما در بهبود کیفیت دندان ها و لثه ها کمک کنیم.

آیا شما کاندید لمینت دندان در مشهد هستید؟

برای تعیین اینکه آیا شما کاندیدای لمینت دندان در مشهد هستید یا خیر، دندانپزشک یک جلسه مشاوره اولیه را برنامه ریزی می کند که طی آن سلامت دهان و دندان شما ارزیابی می شود و تمام گزینه های درمانی موجود مورد بحث قرار می گیرد. درمان شامل آماده سازی دندان غیرقابل برگشت است، بنابراین مهم است که دندانپزشک در مورد هر روش جایگزینی که نتایج یکسانی را ارائه می دهد، اما با حداقل یا بدون حذف ساختار دندان است صحبت کند. اگر شما و دندانپزشکتان تصمیم بگیرید که لمینت دندان ها بهترین گزینه هستند، مرحله بعدی شامل بررسی کامل جزئیات درمان، از جمله آماده‌سازی دندان‌ها برای عمل لمینت دندان در مشهد و آنچه که برای ظاهر و تناسب صحیح آنها لازم است، می باشد.

در طول مشاوره، با به اشتراک گذاشتن ترجیحات خود برای شکل، طول، عرض و رنگ روکش ها و تغییر در ظاهر لبخند خود که می خواهید ایجاد شود، به شما کمک می کند تا مطمئن شوید که درمان شما انتظارات شما را برآورده می کند. این مهم است که دندانپزشک اهداف شما را در طول مشاوره لمینت دندان در مشهد درک کند.


منبع: دکتر سیما ثنایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *